خانه / اخبار مركز / فراخوان مقاله

فراخوان مقاله

 

 

دوفصلنامه «پژوهشنامه مسطر» وابسته به مرکز الگوسازی رفتار اسلامی مسطر با موافقت اداره ارشاد اسلامی، و موافقت ضمنی کمیسیون نشریات علمی کشور اقدام به فراخوان مقاله در حوزه اخلاق اسلامی کرده است

بر اساس نامه مذکور، اعطای اعتبار علمی ـ پژوهشی منوط به چاپ دو شماره از نشریه در قالب علمی ـ پژوهشی، انجام فرایند ارزیابی و تأیید نهایی کمیسیون نشریات است.
از همه اصحاب قلم، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانش‌آموختگان دعوت می‌شود در صورت تمایل مقالات خود را در زمینه اخلاق و تربیت جهت چاپ در این نشریه از طریق وبگاه اینترنتی به نشان www.mestar.ir/mag ارسال کنند. همچنین علاقه‌مندان برای اطلاع از شرایط پذیرش مقاله نیز می‌توانند به سایت فوق مراجعه کنند. لازم به ذکر است در صورتی که مقاله ارسالی برای چاپ در نشریه مورد تأیید هیئت تحریریه نشریه قرار بگیرد حق تألیف نیز پرداخت خواهد شد.
در ضمن مقالات دانشجویان و دانش‌پژوهان تحصیلات تکمیلی تنها در صورتی پذیرش و ارزیابی می‌شود که نام استاد راهنما نیز در صدر مقاله ذکر شده باشد. مهلت ارسال مقاله نیز تا مرداد ۱۳۹۶ است. همچنین شماره‌های   09197466326 برای کسب اطلاعات تکمیلی اعلام شده است.

درباره ی mestar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *